İnternetten Para Kazanın!

İnternetten Para Kazanmak

Merhaba, gün geçtikçe hepimiz bilgisayarlarımızda daha fazla vakit geçirmeye başladık. Kimimiz blog yazıyor, kimisi projeleri ile uğraşıyor ve ek gelir elde etmeye çalışıyor.

İnternetten para kazanmak yorucu bir iş olsa da, kolay hale dönüştürülebilir. Blog yazarak yada herhangi bir yere yatırım yapmadan kolay yoldan sadece 1-2 tıklama yapıp, görüşlerinizi bildirerek para kazanabilirsiniz.

İntenetten Para Kazanma başlığı altında eklediğim siteler yabancı web siteler. Türkiye’de kullanıma açık. Ancak ödemeyi PayPal ile yapıyorlar.

İnternetten para kazanma

Peki 15-20 dakika ek zaman ayırıp bilgisayar başında para kazanmak ister misin ?

Kim istemez ki internetten para kazanmayı ?  Çoğumuz sektöre hobi olarak girmiş olsak da hobilerimizden para kazanmak keyif verici olacaktır.

Peki nasıl para kazanacağız ?

İnternetten para kazanma siteleri
İnternetten para kazanma siteleri

20 dakikalık iş için 15 dolar kazanın. Deneme kullanıcısı olmak için e-posta adresinizi girerek başvuru yapabilirsiniz. Deneme kullanıcıları, herhangi bir iş almadan önce bir örnek sınava  girerler. Bu iş Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayanlara ya da PayPal ile ödeme alabilen diğer ülkelerin vatandaşlarına açıktır. Her test 15 ile 20 dakika arası sürmektedir.


internetten para kazanmak
internetten para kazanmak

Web sitelerinde deneme yaparak para kazanın. Siteye kaydolmak için lütfen email adresinizi, şifrenizi ve tercih ettiğiniz test yapmak istediğiniz platformu (masaüstü bilgisayar, tablet ya da akıllı telefon) seçin. Kaydınız tamamlandığında, sizin için hazır olan test etme işlemleri size e-posta olarak gönderilir. Aldığınız işler de fiyat da özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir.


internetten para nasıl kazanılır
internetten para nasıl kazanılır

Çeşitli web siteleri hakkındaki fikirlerinizi belirterek 10-15 dolar kazanabilirsiniz. Deneme kullanıcısı olmak için kendinize bir hesap açın ve örnek bir deneme yapın. Eğer örneklemeniz onaylanırsa, email yoluyla test görevleri almaya başlayacaksınız. Ödemeler, her haftanın sonunda PayPal üzerinden yapılmaktadır.


İnternetten Kolay Para Kazanma

Umarım burada yazdığım web siteler işinize yarar. “İnternetten para kazanma” konumu takip ederseniz yeni bulduğum ve yüksek kazançlı web sitelerini sizinle aktif olarak paylaşmak isterim.

İnternetten para kazanma ile ilgili sormak istediğiniz bir şey olursa iletisim@aliacar.net.tr adresine mail olarak atmanız yeterlidir.