Ali Acar Kimdir ? Yaşadığı Bölge

Ali Acar Kimdir ? Ne İşlerle Uğraşır ?

Ali Acar Kimdir
Ali Acar Kimdir

Ali Acar 16.08.2000 tarihinde Konya‘da doğdum ve istemeye istemeye 18 yıldır Konya’da yaşıyorum. Gazi İlk Öğretim Okulun’da ilk okulu, Gazi Ortaokulunda ortaokulu okudum. Liseye geçince 3 sene boyunca Özel Beyşehir Final Lisesine gittim, ancak bu sene üniversite sınavına gireceğimden dolayı okul değiştirme kararı aldım. Şuan Beyşehir Genç Kampüs Kolejine gidiyorum.

Ortaokul 6. sınıftayken web dünyasıyla haşır neşir olmaya başladım. Bu şuan için dezavantaj olarak gözükse de gelecek için güzel olacağını düşünüyorum. Eğer o zamanlar tanışmasam emin olun gene bu yazıyı okuyor olurdunuz.

6. Sınıfta HTML öğrenmeye başladım ve hala öğrendiğimi pek düşünmüyorum. Bilgilerim devede kulak denilecek düzeyde; ancak derdimi anlatacak kadar çok şükür bir şeyler yapabilirim.

10. Sınıfa giderken (2 sene önce) Berkehan Bendivar abimle tanıştım ve bana çok şey kattığını söyleyebilirim.Php‘ye Berke abi sayesinde başladığım doğrudur ancak hala başlamış sayılmam. Sadece saçma sapan şeyler yapacak kadar php bilgim var diyebiliriz.

Buradan öncelikle Musa abiye (web alanına beni yönlendiren abi) ve Berke abime çok teşekkür ederim. Şuan gene pek bir şey yapamasam da her zaman her türlü şekilde desteğini hiç esirgemedi.

Şuan Ne Yapıyor Bu Ali Acar ?

Şuanda günümün çoğu kitaplar arasında geçiyor. Mağlum 9-10-11’de doğru düzgün bilgim olmadığı için sınava hazırlıksız girmektense şuan çalışmayı tercih ettim, hatta geç bile kaldığım söylenilebilir. Ama emin olun ileride şuan ders çalıştığım için hiç pişman olmayacağım. Şuanda günüm genellikle kütüphane köşelerinde geçiyor.

Koskoca Beyşehir Belediyesi(!) kütüphane için herhangi bir çalışma yapmadığı için (bildiğim kadarıyla) kütüphane halen şehir dışında. Evden çıktığım zaman sadece yol 1 saatimi alıyor. Sayın Belediye Başkanım bi el atın be şu kütüphaneye.

Son zamanlarda webmaster sektöründen elimi kolumu(!) çekmeye başladım denilebilir. Zaten pek bi işim yoktu ancak Ali Acar olarak artık web işleriyle uğraşmıyorum. Arada sadece Ali Acar web sitesine yazı giriyorum.

Sosyal Hayatım Ne Durumda ?

Aslında yaşadığım ilçenin sosyal imkanlarını ele alacak olursak o ne be denilebilir derecede bir sosyal hayatımız var. Sanırsam tek eğlencemiz geceleri Beyşehir Taş Köprü‘ye gidip çay içmek olabilir. Onun haricinde güzelim ilçeyi değerlendiremiyoruz. Harika gölümüz olmasına rağmen içerisi bomboş bir kitap dolabı gibi duruyor sanki Beyşehir.

Ali Acar Ne Tür Müzikler Dinler ?

Aslında müzikler demek saçma olabilir çünkü sadece maNga ve Fatma Turgut dinliyorum. Neden bilmiyorum ama maNga ve Fatma Turgut‘a karşı ilginç bir fanlığım var diyebilirim. Hatta maNga Konya’ya konsere geldiği zaman biletler bitmesin diye günler öncesinden almıştım. Gün sayıyordum. Hala konser videolarımı saklıyorum :/

Yazının en sonuna 3-4 şarkı bırakacağım maNga ve Fatma Turgut’dan. Umarım hoşunuza gider. Ayrıca sizinde bana şarkı önerileriniz varsa mutlaka yoruma yazın 🙂

Bu yazıdan asıl çıkartmamız gereken sonuç ne biliyor musunuz ?

8 Aydır Ali Acar kelimesinde sıralama elde edemedim bu yazının asıl amacı Ali Acar kelimesinde artık üstlere çıkmak… Ayrıca Belediye’den isteklerimi ufakta olsa buralara yazmak oldu. Takarlar mı bilmem ama umarım okurken keyif almışsınızdır.

One thought on “Ali Acar Kimdir ? Yaşadığı Bölge

  1. Amatörcede Olsa basrıların devamını dilerim. “istemeye istemeye 18 yıldır Konya’da yaşıyorum.” İnan Konya Seni Çok İstiyor :)) Senin Gibilerine İhtiyacı var ;))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir